Kaip pristatyti save rankdarbių rinkoje?

Padidinti savo, kaip rankdarbių kūrėjo, žinomumą, galima 5 etapais. Vienas iš jų – nuolatiniai pranešimai apie jūsų kūrybą spaudoje. Priežasčių, kodėl apie jus turėtų parašyti žurnalistai, nemažai...

Kaip tinkamai aprašyti rankdarbį?

Geras rankdarbio aprašymas įtikina potencialius pirkėjus įsigyti rankdarbį. Jis ypač svarbus prekiaujant internete, kadangi elektroninės parduotuvės lankytojai neturi galimybės asmeniškai apžiūrėti rankdarbio.

Rankdarbių mugė: prieš ją ir jos metu

Kokius veiksmus atlikti, į ką atkreipti dėmesį dalyvaujant rankdarbių mugėje? Apsisprendus dalyvauti mugėje ir iki jos pradžios likus 1 – 2 mėnesiams, reikėtų...

Kas sudaro rankdarbių kainą?

Tam tikrais atvejais atsiranda prieštaringumų tarp stipraus kūrėjo emocinio ryšio su rankdarbiais ir būtinybės įvertinti rankdarbius pinigais. Kartais tokie prieštaringumai nulemia, jog rankdarbiams nustatoma per didelė arba per maža kaina.

Kaip sudominti rankdarbių pirkėjus?

Klausykite pirkėjų. Klauskite jų nuomonės dėl naujų rankdarbių dizaino, išklausykite jų pageidavimus. Būkite kantrūs ir maloniai patarkite, padėkite visiems pirkėjams...

NUORODOS

Šis skyrelis skirtas rankdarbių kūrėjams pareklamuoti savo svetainę, peržiūrėti kitų rankdarbių gamintojų kūrinius ar rasti idėjų savo rankdarbių projektui. 
Lietuvos veltinių kūrėjai

Metafora vilnos debesy

Vienetiniai veltinukai: veltos tapkutės, veltos kepurės, dienoraščiai, veltos sagės, apyrankės, pirštinės, velti šaliai ir kt. šilti, mieli vilnos gaminiai.

Eglės namučių veltinukai

Eglės namučių veltinukai - rankų darbo kambariniai tapukai. Namų veltinukai pagal išankstinį užsakymą. Tai puiki dovana, bet kokia proga, sau, brangiam draugui, mylimajam ar kolegai. Veltinio šlepetės pagal jūsų nuotaiką- rimtos ir santūrios, ar ryškios- išdykusios. Jauku, gražu ir sveika.
eglesnamuciai.blogspot.com
FacebookVodi.lt

Veliu iš vilnos įvairius gyvūnėlius ir ne tik, kurie nutūpia tiek mažiems, tiek dideliems į švarkų, megztukų atlapus :)
www.VoDi.lt
Facebook

Lietuvos įvairių rankdarbių kūrėjai

Patriflora
Rankų darbo originalūs papuošalai, aksesuarai, dovanos, interjero
dekoro detalės, proginė floristika.


Vilmos amatai

Saldūs, spalvingi ir užvaldantys skrandį saldainių medeliai, arba ilgaamžiai, žėrintys visomis vaivorykštės spalvomis karoliukų medeliai. Visi darbai kuriami rankomis su meile, kiekvienas jų turi savo energetiką, skirtingą charakterį.
www.facebook.com/VILMOSAMATAI

Smagu visiems

Nedideli daikteliai pagaminti namie. Neskubant, su dėmesiu detalėms. Dėl smagumo Turėti ar dovanoti.
http://www.smaguvisiems.lt
Facebook
Flickr

Ramune-Art

Mano darbai - tai aš. Gal ne visada idealūs, bet visada iš širdies. Mezgu, neriu ir siuvinėju. Sakau, kad darau pagal užsakymus, bet geriausi darbai būna tada, kai užsakovas ir atlikėjas randa tarpusavio supratimą.
http://ramune-art.blogspot.com
Facebook


BV - Design

Vienetiniai rankų darbo aksesuarai ir interjero detalės, priimamai užsakymai. Atlikta įvairiom technikom ir su įvairiom medžiagom: origamis, siuvimas, mezgimas, nėrimas, karoliukų vėrimas. Naudojama įvairi medžiaga, linas, oda, gintaras, karoliukai, akmenukai, popierius ir kt. Veriu iš karoliukų auskarus, pakabukus ir kitus aksesuarus taip pat neriu, mezgu, siuvu žaisliukus, gaminu įvairius kitus darbus pagal užsakymus ir kilus naujai idėjai. Stengiuosi kad gaminiai nesikartotų, būtų originalūs, vienetiniai.
http://www.bv-design.weebly.com
FacebookJurgitos galerija

Išskirtiniai, vienetiniai ir originalūs rankų darbo aksesuarai - nuo auskarų iki nertų skėčių, lėlių ir meškučių. Papuošalai neriami labai senu retu kilpinėlių (frivolite) būdu. Lėlytės ir meškučiai nerti vąšeliu iš medvilnės. O lėlės ne tik papuoš Jūsų interjerą, bet taps Jūsų drauge, nes jas, pasiūtas iš lino bei lanksčiomis rankytėmis bei kojytėmis, labai malonu laikyti rankose.
jurgitosgalerija.lt
Gromlino darbai

Ar Jūs ieškote kažko mielo ir originalaus sau ar savo draugui? Jei taip - užsukite pas Gromliną! Pagal Jūsų užsakymą jis Jums sukurs norimą dovanėlę :) Darau vienetines knygas, tašes, papuošalus, aksesuarus ir dar daug viso kito iš odos, vilnos, keramikos...
Facebook

Sparnuotos iliuzijos

Rankdarbiai - tai mano pasaulis! Nors mažytis, bet labai šiltas ir jaukus... Tad visus kviečiu apsilankyti mano svetainėje - sušilti, pasižvalgyti ir įsigyti jums patinkantį daiktelį. Dauguma mano darbelių - vaikams, bet ne tik. Tai žaislai, aksesuarai plaukams, sagės, interjeriniai meškiai ir daug daug kitų daiktelių, pagamintų su didžiule meile :).
FacebookSigita Emilė: Art & Accessories

Esu tekstilininkė, todėl mano arkliukas – tekstilės kūriniai nuo papuošalų iki paveikslų... Mano rankoms paklūsta veltinis, šilko tapyba, siuvinėjimas, maži odos dirbiniai, piešiniai, visokios įdomios smulkmenos, trykšta linksmi fantazijos fontanai, taip pat galiu vesti įvairius tekstilės technologijų kursus arba tiesiog patarti.
www.sigitaemile.lt
FacebookLiepos Maketai: kvietimai, atvirukai

Rankų darbo atvirukai, kvietimai, stalo kortelės. Prisiminkime senas tradicijas - juk atvirukas gali būti ne tik sveikinimo, tačiau ir padėkos ar kitų šiltų jausmų išraiška.
Facebook
Olesia Art Deco

Kurdama obuoliukus iš modelino, jaučiu neapsakomą malonumą. Labai patinka dekoruoti medinius dirbinius, kaskart vis bandant padaryti tai kitaip, kad dekoruojamas daiktas būtų nepakartojamas. Visi darbai vienetiniai, nes atspindi skirtingas tematikas (krikštynos, švenčių metinės, jubiliejai ir pan.), klientų pageidavimus (spalva, dydis, motyvai) ir t.t. Ateityje bandysiu įvairias dekoravimo technikas bei kursiu kažką naujo, įdomaus ir nepakartojamo. Planuoju lipdyti iš molio. Jeigu klientas turi konkrečių norų ar pageidavimų, mielai juos įgyvendinsiu.
www.olesiadeco.lt
Facebook


Lietuvos rankų darbo papuošalų kūrėjai

3dygsniai - papuošalai
Originalūs ir stilingi rankų darbo papuošalai: auskarai, sagės, gėlės, apyrankės, kaklo papuošalai, vestuviniai papuošalai bei kiti aksesuarai moterims.Piemenaitė
Piemenaitė - tai bohemiški, romantiški, spalvingi rankų darbo papuošalai merginai/moteriai, nebijančiai išlaisvinti mūzą savyje.

Kristinos Karoliai

Rankų darbo papuošalai ir aksesuarai. Originalūs ir mieli kaklo papuošalai, apyrankės, auskarai, sagės iš natūralių akmenukų, stiklo kristalų, gėlių. Papuošalai mergaitėms: galvajuostės, plaukų lankeliai.
Facebook

Roni.lt

Rankų darbo papuošalai ir aksesuarai. Mėgstamos medžiagos kūryboje - tekstilė, žalvaris, upiniai perlai, natūralūs akmenys ir stiklo kristalai. Papuošaluose dominuoja ir asimetrija, ir klasika. Įvairūs kaklo papuošalai, apyrankės, komplektai, lankeliai, galvajuostės, sagės ir daug kitokių papuošalų ar stilingų aksesuarų.
http://www.roni.lt
Facebook
-Jzh- rankų darbo papuošalai

Išskirtiniai rankų darbo papuošalai iš pusbrangių akmenų, Swarovski kritalų, sidabro, odos.
Flickr
Facebook
Agnera

Stilingi papuošalai ir aksesuarai išskirtinėms asmenybėms. Gaminu auskarus, vėrinius, apyrankes, seges, sąsagas ir žiedus. Dirbu su Art Clay sidabru, įlieju tikrus augalus Resin dervoje, veriu iš karoliukų, kuriu gėles iš tekstilės. Puoškitės ir dovanokite gerą nuotaiką kitiems!
www.agnera.lt
Facebook
Tinklaraštis
Aistės papuošalai ir ne tik

Rankų darbo papuošalai, aksesuarai. Dekupažo būdu dekoruoti papuošalai, dėžutės. Priimami individualūs užsakymai.
FacebookDew Lampwork / glass beads and jewelry

Tai mano pagaminti, Lampwork technika, stiklo karoliukai ir papuošalai iš jų. Gaminu modernius, šiuolaikinius ir senovinius, viduramžių laikotarpio karoliukus ir papuošalus, skandinaviškų vikinginių karoliukų replikas. Esu pati save atstovaujantis menininkas, priklausau save atstovaujančių Lampwork menininkų pasaulinei organizacijai SRA, mano numeris # S227.
Facebook
Etsy


Kolekcinių rankdarbių ir žaislų kūrėjai

Neri ateljė
Kolekciniai rankų darbo meškiukai ir jų draugai.


Kukuruku
Kukuruku - kur gyvena smagūs sutvėrimai.
Vienetiniai rankų darbo nerti žaisliukai vaikams ir suaugusiems. Skirti žaidimams, grožėjimuisi ar net praktiniam panaudojimui.


Jurgitos Rankų darbo žaislai

„Lipdau“ šiuos padarėlius - žaislus iš vilnos. Tai kruopštumo, kantrybės ir laiko reikalaujantis procesas. Kiekvienas turi savo charakterį ir ką papasakoti...
veltizaislai.blogspot.comRankdarbių rinkodaros ir reklamos platforma

Craft Boutique

Projektas, skirtas padėti rankdarbių kūrėjams reklamuoti savo dirbinius. Profesionalūs rinkodaros patarimai norintiems sėkmingai plėtoti rankdarbių verslą.
Rankdarbių priemonių parduotuvės

Parduotuvė „Senas Naujas“
Prekės dekupažui, lipdymui, vėlimui, meškiukų siuvimui, skiautiniams, tapybai ir kitoms technikoms po vienu stogu.Darbstuole.eu
Platus prekių rankdarbiams pasirinkimas ir jis vis dar didėja :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...