Kaip pristatyti save rankdarbių rinkoje?

Padidinti savo, kaip rankdarbių kūrėjo, žinomumą, galima 5 etapais. Vienas iš jų – nuolatiniai pranešimai apie jūsų kūrybą spaudoje. Priežasčių, kodėl apie jus turėtų parašyti žurnalistai, nemažai...

Kaip tinkamai aprašyti rankdarbį?

Geras rankdarbio aprašymas įtikina potencialius pirkėjus įsigyti rankdarbį. Jis ypač svarbus prekiaujant internete, kadangi elektroninės parduotuvės lankytojai neturi galimybės asmeniškai apžiūrėti rankdarbio.

Rankdarbių mugė: prieš ją ir jos metu

Kokius veiksmus atlikti, į ką atkreipti dėmesį dalyvaujant rankdarbių mugėje? Apsisprendus dalyvauti mugėje ir iki jos pradžios likus 1 – 2 mėnesiams, reikėtų...

Kas sudaro rankdarbių kainą?

Tam tikrais atvejais atsiranda prieštaringumų tarp stipraus kūrėjo emocinio ryšio su rankdarbiais ir būtinybės įvertinti rankdarbius pinigais. Kartais tokie prieštaringumai nulemia, jog rankdarbiams nustatoma per didelė arba per maža kaina.

Kaip sudominti rankdarbių pirkėjus?

Klausykite pirkėjų. Klauskite jų nuomonės dėl naujų rankdarbių dizaino, išklausykite jų pageidavimus. Būkite kantrūs ir maloniai patarkite, padėkite visiems pirkėjams...

APIE

Tinklaraštis „Rinkodara rankdarbiams“ - informacijos šaltinis apie rankdarbių rinkodarą ir jos galimybes, siekiant sėkmingai plėtoti rankdarbių verslą. Kiekviename straipsnyje pateikiami įvairūs įkvepiantys rinkodaros pavyzdžiai ir idėjos, kurie gali būti pritaikyti rankdarbių veikloje.

Kūrybingi žmonės gamina rankdarbius, kuria jų galerijas internete, rankdarbius siūlo ir pirkėjams. Tačiau ar visada pakanka žinių ir minčių, kaip tinkamiausiai galėtume pateikti savo rankdarbius, kaip sudominti pirkėjus?

„Rinkodara rankdarbiams“ - tai minčių šaltinis visiems rankdarbių kūrėjams, pardavėjams, pirkėjams. Kūrėjas nepailsdamas ieško įkvėpimo ir nuolat stebina, džiugina žmones ir priverčia juos žavėtis, nepamiršdamas, jog sukurti pageidaujamą žmonių nuomonę ir veiksmingiau parduoti gali pats.


Esu Vilija Butėnienė. Kurį laiką domėjausi rinkodara rankdarbių versle, šia tema rengiau mokslinius darbus. Tinklaraštyje „Rinkodara rankdarbiams“ surinkau įvairių idėjų, patarimų, kaip sėkmingai plėtoti širdžiai mielą veiklą - rankdarbių verslą. Šį projektą laikau išbaigtu, neberašau naujų straipsnių.


Publikacijos:

Ecology: Its Role in Sustainable Handicraft Sector Development

The Value of Inter-Organizational Interaction and Marketing for Sustainable Development of Handicrafts

Interviu:

„Verslo klasė“ (2012 rugsėjis, Nr. 9 (116)), straipsnis „Rankų darbo pinigai“ (p. 38 - 40).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...