Kaip pristatyti save rankdarbių rinkoje?

Padidinti savo, kaip rankdarbių kūrėjo, žinomumą, galima 5 etapais. Vienas iš jų – nuolatiniai pranešimai apie jūsų kūrybą spaudoje. Priežasčių, kodėl apie jus turėtų parašyti žurnalistai, nemažai...

Kaip tinkamai aprašyti rankdarbį?

Geras rankdarbio aprašymas įtikina potencialius pirkėjus įsigyti rankdarbį. Jis ypač svarbus prekiaujant internete, kadangi elektroninės parduotuvės lankytojai neturi galimybės asmeniškai apžiūrėti rankdarbio.

Rankdarbių mugė: prieš ją ir jos metu

Kokius veiksmus atlikti, į ką atkreipti dėmesį dalyvaujant rankdarbių mugėje? Apsisprendus dalyvauti mugėje ir iki jos pradžios likus 1 – 2 mėnesiams, reikėtų...

Kas sudaro rankdarbių kainą?

Tam tikrais atvejais atsiranda prieštaringumų tarp stipraus kūrėjo emocinio ryšio su rankdarbiais ir būtinybės įvertinti rankdarbius pinigais. Kartais tokie prieštaringumai nulemia, jog rankdarbiams nustatoma per didelė arba per maža kaina.

Kaip sudominti rankdarbių pirkėjus?

Klausykite pirkėjų. Klauskite jų nuomonės dėl naujų rankdarbių dizaino, išklausykite jų pageidavimus. Būkite kantrūs ir maloniai patarkite, padėkite visiems pirkėjams...

2013 m. vasario 23 d.

Rankdarbių nuotraukos: idėjosSavaitgalio įrašas: daug nuotraukų, kūrybos, įkvėpimo ir spalvų! Rankdarbių nuotraukų idėjos elektroninei parduotuvei, socialinių tinklų paskyroms, katalogams, lankstinukams, konkursams.


Rankdarbių dėvėjimas, derinių pristatymas, rankdarbių paskirties demonstravimas

Rankdarbiai derančiame fone, pabrėžiant kuriamą nuotaiką ir įvaizdį

Kuri nuotrauka labiau patraukia dėmesį: seno vyro su kepure ar neutraliame baltame fone sudėliotų kepurių?
Senas vyras su rankų darbo kepure ir neutraliame baltame fone sudėliotos kelių spalvų rankų darbo kepurės
Baltas, rankdarbį išryškinantis fonas:Jūros tematika

Šiurkštumas, masyvumas

Romantiškumas, nuoširdumas

Švelnumas, jaukumas

Faktūros

Didelis, mažas. Rankų darbo, masinės gamybos

Jaukumas, šiltumas

Pavasario motyvai ir spalvos


Faktūros, spalvos


Rankdarbis su istorija
Rankdarbiai ir juos įkvėpę šaltiniai, mintys, vaizdaiDaugiau įvairių įkvėpimo kurti rankdarbius šaltinių galite rasti čia.

Itin įspūdingos ir įkvepiančios rankdarbių nuotraukos


Veltinio skraiste apsigobusi moteris kuria nuotaiką
Didžiuliu rankų darbo apsiaustu apsigaubusi moteris demonstruoja visas rankų darbo detales

Apie meniškas papuošalų nuotraukas „Rinkodara rankdarbiams“ rašė straipsnyje „Įspūdinga, kūrinių subtilumą pabrėžianti fotografija“.


Beje, dailias rankdarbių nuotraukas galima paversti atvirukais - daugiau apie tai šiame straipsnyje.


9 komentarai:

Zita rašė...

Labai grąžūs darbai.

Maila rašė...

Peliukas tiesiog užbūrė...........

Skaitytoja rašė...

Pradedu panikuoti, kad neturėsiu tiek laiko, jog pasidaryčiau ar įgyvendinčiau idėjas, kurios pateikiamos šiame tinklalapyje ar tas, kurios gimsta galvoje :) Dievinu šį tinklalapį už kūrybingumą..!!!

Rinkodara rankdarbiams rašė...

Dėkui už komentarą! Kuo daugiau įkvepiančių minčių jums ir laisvų turiningų minučių, kurios paskatintų tas mintis sudėlioti, atrinkti ir džiaugsmingai įgyvendinti :)

margarita rašė...

O as tik siandien atsitiktinai radau si puslapi,labai idomu.smalsiai dairiausi-viskas puiku,tai pagalvojau apie save-turbut ne mano nosiai!Gal isdrisiu-juk ne karaliai puodus lipdo!Kaip idomus darbai bus labai labai idomus,jei salia nebus -siaip sau darbelis.Dabar narsysiu toliau-kaip pas Jus patekti,nu geros Velykines nuotaikos!

margarita rašė...

....supratau,kad reikia,visdelto,susikurti svetaine....

Martina Othon-Cervantes rašė...

Where can I find a pattern for this cute cable hat? It's too cute?

Iveta rašė...
Autorius pašalino šį komentarą.
Iveta rašė...

Sveiki, noriu pasidalinti informacija, gal bus aktuali tiems, kurie savo darbelius pardavinėja ar ketina tai daryti Etsy. Kovo 14 dieną, LITEXPO Vilniuje vyks elektroninės komercijos konferencija “E-komercija’ 17″, kurioje bus vedamas seminaras apie prekybą Etsy ir būtent kaip fotografuoti savo prekes (5.2 salė) :) Seminarą ves Aistė Kesminaitė-Jankauskienė ir Simona Benetytė-Mikutavičienė. Gal kam nors būtų naudinga :) Daugiau informacijos galite rasti čia: http://e-komercija.eu

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...