Kaip pristatyti save rankdarbių rinkoje?

Padidinti savo, kaip rankdarbių kūrėjo, žinomumą, galima 5 etapais. Vienas iš jų – nuolatiniai pranešimai apie jūsų kūrybą spaudoje. Priežasčių, kodėl apie jus turėtų parašyti žurnalistai, nemažai...

Kaip tinkamai aprašyti rankdarbį?

Geras rankdarbio aprašymas įtikina potencialius pirkėjus įsigyti rankdarbį. Jis ypač svarbus prekiaujant internete, kadangi elektroninės parduotuvės lankytojai neturi galimybės asmeniškai apžiūrėti rankdarbio.

Rankdarbių mugė: prieš ją ir jos metu

Kokius veiksmus atlikti, į ką atkreipti dėmesį dalyvaujant rankdarbių mugėje? Apsisprendus dalyvauti mugėje ir iki jos pradžios likus 1 – 2 mėnesiams, reikėtų...

Kas sudaro rankdarbių kainą?

Tam tikrais atvejais atsiranda prieštaringumų tarp stipraus kūrėjo emocinio ryšio su rankdarbiais ir būtinybės įvertinti rankdarbius pinigais. Kartais tokie prieštaringumai nulemia, jog rankdarbiams nustatoma per didelė arba per maža kaina.

Kaip sudominti rankdarbių pirkėjus?

Klausykite pirkėjų. Klauskite jų nuomonės dėl naujų rankdarbių dizaino, išklausykite jų pageidavimus. Būkite kantrūs ir maloniai patarkite, padėkite visiems pirkėjams...

2012 m. rugsėjo 4 d.

Pasiilgus rankdarbių, arba „Mažoji meškiukų siuvimo akademija 2012“Rudens pradžia visad būdavo ir mokslų pradžia, bet šį rugsėjį mokymo įstaigos durų praverti nė neketinau... Tačiau pasitaikė puiki galimybė, ir pradėjau lankyti MMSA - Mažąją meškiukų siuvimo akademiją! Visai smagu, galvoju sau, šaltuoju metų laiku ramiai mokytis siūti minkštą ir mielą meškutį - labai pasiilgau rankdarbių.

Kvietimo dalyvauti Akademijoje sulaukiau iš Neringos, meškučių siuvimo meistrės. Būsiu Akademijos dalyvių pasiūtų meškiukų vertinimo komisijos narė (visą komisiją peržiūrėkite čia). Negana to, ir pati mokysiuosi siūti mielą meškutį giliu žvilgsniu - Tomį. Visos reikalingos medžiagos ir schemos jau paruoštos - nekantriai lauksiu siuvimo pamokų.


Mažoji meškiukų siuvimo akademija oficialiai startavo šiandien, rugsėjo 4-ąją. O štai čia - ir visas kvietimas:


Su išsamiomis dalyvavimo Akademijoje taisyklėmis, kitais komisijos nariais galite susipažinti čia: http://senasnaujas.blogspot.be/.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...