Kaip pristatyti save rankdarbių rinkoje?

Padidinti savo, kaip rankdarbių kūrėjo, žinomumą, galima 5 etapais. Vienas iš jų – nuolatiniai pranešimai apie jūsų kūrybą spaudoje. Priežasčių, kodėl apie jus turėtų parašyti žurnalistai, nemažai...

Kaip tinkamai aprašyti rankdarbį?

Geras rankdarbio aprašymas įtikina potencialius pirkėjus įsigyti rankdarbį. Jis ypač svarbus prekiaujant internete, kadangi elektroninės parduotuvės lankytojai neturi galimybės asmeniškai apžiūrėti rankdarbio.

Rankdarbių mugė: prieš ją ir jos metu

Kokius veiksmus atlikti, į ką atkreipti dėmesį dalyvaujant rankdarbių mugėje? Apsisprendus dalyvauti mugėje ir iki jos pradžios likus 1 – 2 mėnesiams, reikėtų...

Kas sudaro rankdarbių kainą?

Tam tikrais atvejais atsiranda prieštaringumų tarp stipraus kūrėjo emocinio ryšio su rankdarbiais ir būtinybės įvertinti rankdarbius pinigais. Kartais tokie prieštaringumai nulemia, jog rankdarbiams nustatoma per didelė arba per maža kaina.

Kaip sudominti rankdarbių pirkėjus?

Klausykite pirkėjų. Klauskite jų nuomonės dėl naujų rankdarbių dizaino, išklausykite jų pageidavimus. Būkite kantrūs ir maloniai patarkite, padėkite visiems pirkėjams...

2012 m. rugpjūčio 24 d.

Atvirukai su rankdarbiais

Teminiai rankų darbo atvirukai


Ankstesniuose straipsniuose apie rankdarbių suvenyrus ir kalėdinius atvirukus su mezginiais rašiau apie tai, jog rankdarbių kūrėjai prekiauja ne tik pačiais rankdarbiais, bet ir jų nuotraukomis, magnetukais ir kitomis smulkmenomis, ant kurių užrašomas kūrėjo pavadinimas padeda plėtoti žinomumą tarp pirkėjų. Dar vienas atvirukų su rankdarbiais prekybos pavyzdys - britų megztų gyvūnėlių parduotuvėlė „NiftyKnits“.

Parduotuvėje Folksy.com šie atvirukai parduodami po 2,50 svarų sterlingų (apie 10,90 lito).
Megzti rankdarbiai sukurti specialioms progoms - pavyzdžiui, galite įsigyti megztą gyvūnėlį, vilkintį mantija, ir įteikti jį diplomą gavusiam studentui. Arba dovanoti nuotaikingą teminį atviruką su rankdarbio nuotrauka:

Teminis atvirukas su rankdarbiais
Šaltinis: NiftyKnits
Taip pat siūloma atvirukų šv. Kalėdoms, vestuvių proga, linkint pasveikti ir tiesiog šmaikščių įvairioms progoms. Pavyzdžiui, atviruką su megzta undinėle siūloma įteikti žmogui, „turinčiam viską, kadangi tokio atviruko jis anksčiau nebuvo matęs“, todėl bus nustebintas.

Atvirukas su megzta undinėle
Šaltinis: NiftyKnits

Be to, kai kurie atvirukai turi istoriją - kūrėjai originaliai aprašo rankų darbo gyvūnėlių istoriją, teikia patarimus, kokiems žmonėms toks atvirukas galėtų patikti. Apie išradingas rankdarbių istorijas daugiau galite skaityti straipsnyje „Kaip tinkamai aprašyti rankdarbį?“.

Kokia jūsų nuomonė apie atvirukus su rankdarbiais? Ar tai - įdomus pasirinkimas pirkėjams? Ar toks sprendimas, priešingai, labai priartina rankdarbius prie masiškesnių prekių ir kenkia rankdarbių įvaizdžiui?


Vilija Butėnienė

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...