Kaip pristatyti save rankdarbių rinkoje?

Padidinti savo, kaip rankdarbių kūrėjo, žinomumą, galima 5 etapais. Vienas iš jų – nuolatiniai pranešimai apie jūsų kūrybą spaudoje. Priežasčių, kodėl apie jus turėtų parašyti žurnalistai, nemažai...

Kaip tinkamai aprašyti rankdarbį?

Geras rankdarbio aprašymas įtikina potencialius pirkėjus įsigyti rankdarbį. Jis ypač svarbus prekiaujant internete, kadangi elektroninės parduotuvės lankytojai neturi galimybės asmeniškai apžiūrėti rankdarbio.

Rankdarbių mugė: prieš ją ir jos metu

Kokius veiksmus atlikti, į ką atkreipti dėmesį dalyvaujant rankdarbių mugėje? Apsisprendus dalyvauti mugėje ir iki jos pradžios likus 1 – 2 mėnesiams, reikėtų...

Kas sudaro rankdarbių kainą?

Tam tikrais atvejais atsiranda prieštaringumų tarp stipraus kūrėjo emocinio ryšio su rankdarbiais ir būtinybės įvertinti rankdarbius pinigais. Kartais tokie prieštaringumai nulemia, jog rankdarbiams nustatoma per didelė arba per maža kaina.

Kaip sudominti rankdarbių pirkėjus?

Klausykite pirkėjų. Klauskite jų nuomonės dėl naujų rankdarbių dizaino, išklausykite jų pageidavimus. Būkite kantrūs ir maloniai patarkite, padėkite visiems pirkėjams...

2012 m. gegužės 13 d.

Rankdarbių suvenyrai - kas tai?


Rankdarbių suvenyrai: rankdarbių nuotrauka-magnetukas šaldytuvui
Rankdarbio nuotrauka-magnetukas

Menininkai ir rankdarbių meistrai sukuria ne tik įspūdingų rankdarbių, bet ir smulkesnių meno kūrinių, viešinančių kūrėjo vardą. Anksčiau buvo rašyta apie idėją pirkėjams siūlyti atvirukus su rankdarbiais - viena kūrėja pardavinėja atvirukus su avimi, vilkinčia rankų darbo mezginiais. Šįsyk pristatomas menininkas Nick Cave ir neįtikėtinos jo idėjos, kaip galima pristatyti savo kūrinius.
Menininkas Nick Cave, panaudodamas įvairias technikas, ne vien kuria spalvingus kostiumus, bet ir organizuoja performansus, kuria vaizdelius ir instaliacijas. Vaizdelyje galite susipažinti su jo kūryba:Elektroninėje parduotuvėje „Sound Suit Shop“ galima rasti įvairios atributikos, susijusios su kūrėjo darbais:
Rankdarbių suvenyrai - žaidimo kortos
Žaidimo kortos

Rankdarbių suvenyrai - dėlionė
Dėlionė-kubai
Rankdarbių suvenyrai - sagos su rankdarbių nuotraukomis
Dekoratyvinės sagutės 

Magnetai šaldytuvams ar kitiems metaliniams paviršiams

Didesnieji darbai (kostiumai, tamprės, šaliai) brangūs, todėl didesnei daliai menininko kūrybos gerbėjų siūlomi smulkesni, iki 20 JAV dolerių kainuojantys suvenyrai. Šie maži meno kūriniai daro menininko kūrybą atpažįstamą, ant šaldytuvo magnetų esanti nuoroda į elektroninę parduotuvę primins, kur galima ieškoti suvenyrų dovanoms.


Vilija Butėnienė

1 komentaras:

www.siuline.lt rašė...

šauni idėja šis magnetukas...

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...