Kaip pristatyti save rankdarbių rinkoje?

Padidinti savo, kaip rankdarbių kūrėjo, žinomumą, galima 5 etapais. Vienas iš jų – nuolatiniai pranešimai apie jūsų kūrybą spaudoje. Priežasčių, kodėl apie jus turėtų parašyti žurnalistai, nemažai...

Kaip tinkamai aprašyti rankdarbį?

Geras rankdarbio aprašymas įtikina potencialius pirkėjus įsigyti rankdarbį. Jis ypač svarbus prekiaujant internete, kadangi elektroninės parduotuvės lankytojai neturi galimybės asmeniškai apžiūrėti rankdarbio.

Rankdarbių mugė: prieš ją ir jos metu

Kokius veiksmus atlikti, į ką atkreipti dėmesį dalyvaujant rankdarbių mugėje? Apsisprendus dalyvauti mugėje ir iki jos pradžios likus 1 – 2 mėnesiams, reikėtų...

Kas sudaro rankdarbių kainą?

Tam tikrais atvejais atsiranda prieštaringumų tarp stipraus kūrėjo emocinio ryšio su rankdarbiais ir būtinybės įvertinti rankdarbius pinigais. Kartais tokie prieštaringumai nulemia, jog rankdarbiams nustatoma per didelė arba per maža kaina.

Kaip sudominti rankdarbių pirkėjus?

Klausykite pirkėjų. Klauskite jų nuomonės dėl naujų rankdarbių dizaino, išklausykite jų pageidavimus. Būkite kantrūs ir maloniai patarkite, padėkite visiems pirkėjams...

2012 m. vasario 24 d.

Kas jus įkvepia kurti rankdarbius?

„Jugando con Hilos“


Šeštadienio popietės tema – įkvėpimas, įkvėpimas, įkvėpimas kurti! Albertas Einšteinas sakė: „Kūrybiškumo paslaptis yra žinojimas, kaip paslėpti šaltinius.“ Tačiau dalis rankdarbių kūrėjų nė nemano slėpti savo įkvėpimo šaltinių – šiame straipsnyje kaip tik apie tai. 

„Macarena Gea Atelier“ žavi savo mados interpretacijomis: stebi mados tendencijas, dizainerių pristatymus ir, atsižvelgiant į matytus spalvų derinius, formas, faktūras, sukuriami papuošalai. Kūrėją taip pat įkvepia kelionių vaizdai (Paryžiaus tema), pasakų herojai (Alisa stebuklų šalyje). Interneto svetainėje talpinamos nuotraukos, žurnalų iškarpos, piešiniai, vaizdeliai. 

Kitame tinklaraštyje „Jugando con Hilos“ kuriamos lėlės, kurių apranga atspindi mados dizaino tendencijas (čia ir čia), lankytojai mokomi pasigaminti savo aksesuarųKūrėja Magdalena Orlik tinklaraštyje „Modesign“ pristato derinius, kurie ją įkvėpė sukurti papuošalą: tai gali būti ir pastelinių spalvų kaspinai, ir pūga už lango. 

Kas įkvepia jus? Ar savo kūrybos gerbėjams pasakojate apie tai, kas jus įkvėpė sukurti rankdarbį?


Vilija Butėnienė

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...