Kaip pristatyti save rankdarbių rinkoje?

Padidinti savo, kaip rankdarbių kūrėjo, žinomumą, galima 5 etapais. Vienas iš jų – nuolatiniai pranešimai apie jūsų kūrybą spaudoje. Priežasčių, kodėl apie jus turėtų parašyti žurnalistai, nemažai...

Kaip tinkamai aprašyti rankdarbį?

Geras rankdarbio aprašymas įtikina potencialius pirkėjus įsigyti rankdarbį. Jis ypač svarbus prekiaujant internete, kadangi elektroninės parduotuvės lankytojai neturi galimybės asmeniškai apžiūrėti rankdarbio.

Rankdarbių mugė: prieš ją ir jos metu

Kokius veiksmus atlikti, į ką atkreipti dėmesį dalyvaujant rankdarbių mugėje? Apsisprendus dalyvauti mugėje ir iki jos pradžios likus 1 – 2 mėnesiams, reikėtų...

Kas sudaro rankdarbių kainą?

Tam tikrais atvejais atsiranda prieštaringumų tarp stipraus kūrėjo emocinio ryšio su rankdarbiais ir būtinybės įvertinti rankdarbius pinigais. Kartais tokie prieštaringumai nulemia, jog rankdarbiams nustatoma per didelė arba per maža kaina.

Kaip sudominti rankdarbių pirkėjus?

Klausykite pirkėjų. Klauskite jų nuomonės dėl naujų rankdarbių dizaino, išklausykite jų pageidavimus. Būkite kantrūs ir maloniai patarkite, padėkite visiems pirkėjams...

2012 m. vasario 7 d.

Įspūdinga, kūrinių subtilumą pabrėžianti fotografija


Beieškant įkvėpimo ir įdomių idėjų, galima rasti įspūdingų kūrinių. Šįsyk susižavėjau juvelyrės Dandi Maestre, tapytojo ant kūno Scott Fox ir fotografo Joseph Saraceno projektu.Juvelyriniai dirbiniai kuriami iš gamtoje randamų gėrybių: gyvūnų ragų, kaulų, gintaro, sėklų, medžio. Kolekcijoje - žiedai, apyrankės, auskarai, pakabučiai. Kūrinius pristato įspūdingos fotografijos, pratęsiančios ir dar labiau įprasminančios kolekcijos idėją - natūralumą, artumą gamtai, buvimą gamtos dalimi.


Štai keletas nuotraukų:


Dizainas: Dandi Maestre, nuotraukos: Joseph Saraceno, tapyba ant kūno: Scott Fox

Kūrėja išleido ir specialų šios kolekcijos katalogą, kurį .pdf formatu galite rasti čia. Juvelyrės interneto svetainė - čia.

Ką jūs manote apie efektingas, subtilias rankų darbo kūrinių nuotraukas? Ar patys skiriate daug laiko ir minčių savo kūrinių nuotraukoms?


Vilija Butėnienė


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...