Kaip pristatyti save rankdarbių rinkoje?

Padidinti savo, kaip rankdarbių kūrėjo, žinomumą, galima 5 etapais. Vienas iš jų – nuolatiniai pranešimai apie jūsų kūrybą spaudoje. Priežasčių, kodėl apie jus turėtų parašyti žurnalistai, nemažai...

Kaip tinkamai aprašyti rankdarbį?

Geras rankdarbio aprašymas įtikina potencialius pirkėjus įsigyti rankdarbį. Jis ypač svarbus prekiaujant internete, kadangi elektroninės parduotuvės lankytojai neturi galimybės asmeniškai apžiūrėti rankdarbio.

Rankdarbių mugė: prieš ją ir jos metu

Kokius veiksmus atlikti, į ką atkreipti dėmesį dalyvaujant rankdarbių mugėje? Apsisprendus dalyvauti mugėje ir iki jos pradžios likus 1 – 2 mėnesiams, reikėtų...

Kas sudaro rankdarbių kainą?

Tam tikrais atvejais atsiranda prieštaringumų tarp stipraus kūrėjo emocinio ryšio su rankdarbiais ir būtinybės įvertinti rankdarbius pinigais. Kartais tokie prieštaringumai nulemia, jog rankdarbiams nustatoma per didelė arba per maža kaina.

Kaip sudominti rankdarbių pirkėjus?

Klausykite pirkėjų. Klauskite jų nuomonės dėl naujų rankdarbių dizaino, išklausykite jų pageidavimus. Būkite kantrūs ir maloniai patarkite, padėkite visiems pirkėjams...

2012 m. sausio 26 d.

Rankdarbių prekystaliai: idėjos (2 dalis)

1- os dalies tęsinys. Straipsnyje pateikiamos detalės, galinčios rankdarbių prekystalį padaryti įdomesnį, išraiškingesnį.Vintažinis vizitinių kortelių laikiklis.

Senovinė knyga kaip papuošalų eksponavimo pagrindas.

Šiuolaikiškam pirkėjui pritaikytas rankdarbių prekystalis: dešinėje matyti QR kodas, leidžiantis išmaniuoju telefonu nuskaityti tam tikrą informaciją apie kūrėjus.


Papuošalus galima eksponuoti medinėse lentynėlėse arba... nertose:


Arba ant popierinio stendo:
Popierinio rankdarbių stendo idėja
blah to TADA (su instrukcija kaip pasigaminti)


Prekystalio tema, spalvos siejasi su rankdarbių kūrėjų prekės ženklu.Mugei ruoštis galima naudojant tam tikrą palapinės, prekystalio išdėstymo planą, kaip tai padarė vol.25: pasirinko spalvų paletę, aprašė daiktus, kuriuos pasiims į mugę, ir jų išdėstymą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...