Kaip pristatyti save rankdarbių rinkoje?

Padidinti savo, kaip rankdarbių kūrėjo, žinomumą, galima 5 etapais. Vienas iš jų – nuolatiniai pranešimai apie jūsų kūrybą spaudoje. Priežasčių, kodėl apie jus turėtų parašyti žurnalistai, nemažai...

Kaip tinkamai aprašyti rankdarbį?

Geras rankdarbio aprašymas įtikina potencialius pirkėjus įsigyti rankdarbį. Jis ypač svarbus prekiaujant internete, kadangi elektroninės parduotuvės lankytojai neturi galimybės asmeniškai apžiūrėti rankdarbio.

Rankdarbių mugė: prieš ją ir jos metu

Kokius veiksmus atlikti, į ką atkreipti dėmesį dalyvaujant rankdarbių mugėje? Apsisprendus dalyvauti mugėje ir iki jos pradžios likus 1 – 2 mėnesiams, reikėtų...

Kas sudaro rankdarbių kainą?

Tam tikrais atvejais atsiranda prieštaringumų tarp stipraus kūrėjo emocinio ryšio su rankdarbiais ir būtinybės įvertinti rankdarbius pinigais. Kartais tokie prieštaringumai nulemia, jog rankdarbiams nustatoma per didelė arba per maža kaina.

Kaip sudominti rankdarbių pirkėjus?

Klausykite pirkėjų. Klauskite jų nuomonės dėl naujų rankdarbių dizaino, išklausykite jų pageidavimus. Būkite kantrūs ir maloniai patarkite, padėkite visiems pirkėjams...

2011 m. gruodžio 31 d.

Populiariausi 2011 metų įrašai apie rankdarbių rinkodarąPaskutinę 2011 metų dieną nusprendžiau pateikti 5 populiariausius įrašus šiame tinklaraštyje. 

Šis tinklaraštis pradėtas rašyti 2011 metų gegužės mėnesį, šis įrašas yra 92-asis. Mintys ir idėjos konkrečia tema man kilo lankantis rankdarbių mugėse, dairantis po rankdarbių kūrėjų tinklaraščius, interneto svetaines ir elektronines parduotuves. Vieni įdomiausių renginių, kuriuose lankiausi šįmet, buvo „Mados infekcijos“ seminaras (įspūdžius iš šio renginio aprašiau čia ir čia), parodos „Šventė 2011“ ir „Žiemos puokštė 2011“, „Mados naktis 2011“ (aprašiau čia), mugės Panevėžyje ir Vilniuje (nuotraukos ir įrašai čia ir čia), šv. Baltramiejaus amatų mugė (nuotraukos ir įspūdžiai čia). Gruodį daugiau dėmesio turėjau skirti baigiamajam darbui, todėl apmaudu, jog praleidau nemažai mugių ir kitų renginių. 

Labai smagu, jog skaitytojų skaičius nuolat didėja. Ačiū jums visiems! 

Daugiausia susidomėjimo (peržiūrų) sulaukė šie straipsniai: 


Koks įrašas jums labiausiai patiko? Kuris pasirodė naudingiausias? Kokios temos jus domintų 2012-aisiais? 


Ar nagrinėjote, kokius jūsų tinklaraščio įrašus peržiūrėjo daugiausia lankytojų? Kokie renginiai šiais metais jums buvo įsimintiniausi?

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...