Kaip pristatyti save rankdarbių rinkoje?

Padidinti savo, kaip rankdarbių kūrėjo, žinomumą, galima 5 etapais. Vienas iš jų – nuolatiniai pranešimai apie jūsų kūrybą spaudoje. Priežasčių, kodėl apie jus turėtų parašyti žurnalistai, nemažai...

Kaip tinkamai aprašyti rankdarbį?

Geras rankdarbio aprašymas įtikina potencialius pirkėjus įsigyti rankdarbį. Jis ypač svarbus prekiaujant internete, kadangi elektroninės parduotuvės lankytojai neturi galimybės asmeniškai apžiūrėti rankdarbio.

Rankdarbių mugė: prieš ją ir jos metu

Kokius veiksmus atlikti, į ką atkreipti dėmesį dalyvaujant rankdarbių mugėje? Apsisprendus dalyvauti mugėje ir iki jos pradžios likus 1 – 2 mėnesiams, reikėtų...

Kas sudaro rankdarbių kainą?

Tam tikrais atvejais atsiranda prieštaringumų tarp stipraus kūrėjo emocinio ryšio su rankdarbiais ir būtinybės įvertinti rankdarbius pinigais. Kartais tokie prieštaringumai nulemia, jog rankdarbiams nustatoma per didelė arba per maža kaina.

Kaip sudominti rankdarbių pirkėjus?

Klausykite pirkėjų. Klauskite jų nuomonės dėl naujų rankdarbių dizaino, išklausykite jų pageidavimus. Būkite kantrūs ir maloniai patarkite, padėkite visiems pirkėjams...

2011 m. lapkričio 6 d.

Pastebėjimai parodose „Šventė 2011“ ir „Žiemos puokštė 2011“Parodų rūmuose „Litexpo“ vykusiose parodose „Šventė 2011“ ir „Žiemos puokštė 2011“ buvo galima apžiūrėti jaukias lėlių, meškučių ir puokščių kolekcijas. Kūrėjai profesionaliai pristatė savo kūrinius parodų lankytojams - tai vienas iš rinkodaros būdų, kai kūrėjo vardo žinomumas didinamas renginiuose.


Lėlių kūrėja V. Kiltinavičienė lėles aprašo žaismingai prikabintuose atvirukuose su lėlės fotografija: aprašyme nurodomas kūrinio pavadinimas, medžiagos, dydis, sukūrimo data ir tai, jog lėlė yra vienetinė. Lėlėms suteikti išraiškingi ir įsimenami pavadinimai: „Šerlokas“, „Mėlynoji paukštė“. Vieni įdomiausių lėlėms sukurtų pavadinimų - K. Venslauskienės: svajinga lėlė šviesiai mėlynais drabužiais pavadinta „Elze prie Nemuno“, lėlė su kauke rankoje - „Teatru be vaidybos“, o besišypsantis kepėjas gavo pavadinimą „Kiekvienas gali būti kepėju“. V. Goriunovienė kurtoms lėlėms sukūrė pavadinimus ir pateikė juos trumpame kūrinio aprašyme su lėlės portretu. Vardų-pavadinimų teikimo kūriniams tendencija matyti ir meškiniautojų kolekcijos pristatyme: R. Kaper pristato meškutį „Bazilijų“, I. Smirnova - kiaulytę „Agniją“. Pavadinimai kūriniams suteikia papildomos vertės - paaiškina kūrėjo idėją, atskleidžia kūrybos filosofiją, parodo, jog kūrybos procesas, pagaminus lėlę ar meškutį, nesibaigia - prasideda svarstymas, kaip kūrinį pristatyti parodos lankytojams.

Vilma Kiltinavičienė. Mėlynoji paukštė; Vilma Goriunovienė. Konstancija; Rasa Kaper. Bazilijus.
Lėlių kūrėjos L. Šidlauskienė (kūrėjos interneto svetainę galite rasti čia) ir K. Venslauskienė (kūrėjos interneto svetainę galite rasti čia) stenduose pateikė savo vizitines korteles, kad susidomėję lankytojai galėtų susisiekti ir pasibaigus parodai.

Lėlių kūrėja Daiva Judickienė sukūrė jaukius lėlių aprašymus, išsamią informaciją apie meno kūrinius įrašiusi ranka.
N. Michailenko,N. Krankalienės ir M. Malickaitės stendas
Kūrėjos N. Michailenko, N. Krankalienė ir M. Malickaitė parodos eksponatus pristatė išradingame stende, kurio fonas - skiautinys su miesto vaizdais ir autorių vardais, kontaktine informacija dailiose kortelėse.

Lankantis parodoje pavyko gauti tik šį Rygoje esančios lėlių ir dovanų galerijos lankstinuką. Parodoje dalyvaujantys kūrėjai savo kontaktinę informaciją nurodė tik stenduose.


Daugiau parodoje pristatytų lėlių nuotraukų pamatysite čia.
Parodoje „Žiemos puokštė 2011“ pristatyti floristų darbai.

J. Gubevičiūtės, L. Misiūnaitės, D. Jusčiūtės floristikos darbai
Ir dar viena įdomi idėja šeimininkėms - stiklainiai, puošti rudeniniais lapais.

M. Puskunigytės floristikos darbas


Ar jūs lankėtės, dalyvavote šiose parodose? Kokie jūsų įspūdžiai?Vilija Butėnienė

6 komentarai:

Neri rašė...

Laba diena,

malonu, kad pastebėjote mūsų iš skiautelių sukurtą pasakų miestą.

Neringa Krankalienė-Neri

Rinkodara rankdarbiams rašė...

Sveiki,

Tikrai labai patiko Jūsų kūrinys - jauki, įdomi, nuotaikinga idėja. Sėkmės ir kituose renginiuose!

Neri rašė...

Dėkoju. Tai mūsų trijų autorių bendras projektas :)

Vilma rašė...

Dėkoju, kad atkreipėte dėmesį į mano kurtų lėlių pristatymą, labai malonu.
Vilma Goriunovienė

Rinkodara rankdarbiams rašė...

Labai džiugu, jog kūrėjai apsvarsto kiekvieną detalę, prieš pristatydami savo kūrinius parodoje. Sėkmės tolesnėje kūryboje, p. Vilma!

O šiame straipsnyje sudėjau, mano nuomone, įdomiausius rankdarbių pristatymus :) Nuoširdžiai tikiuosi, jog šie pastebėjimai bus naudingi tiems, kurie neseniai pradėjo kurti :)

Zita rašė...

Gaila, kad nebuvau. Labai įdomūs darbai.

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...