Kaip pristatyti save rankdarbių rinkoje?

Padidinti savo, kaip rankdarbių kūrėjo, žinomumą, galima 5 etapais. Vienas iš jų – nuolatiniai pranešimai apie jūsų kūrybą spaudoje. Priežasčių, kodėl apie jus turėtų parašyti žurnalistai, nemažai...

Kaip tinkamai aprašyti rankdarbį?

Geras rankdarbio aprašymas įtikina potencialius pirkėjus įsigyti rankdarbį. Jis ypač svarbus prekiaujant internete, kadangi elektroninės parduotuvės lankytojai neturi galimybės asmeniškai apžiūrėti rankdarbio.

Rankdarbių mugė: prieš ją ir jos metu

Kokius veiksmus atlikti, į ką atkreipti dėmesį dalyvaujant rankdarbių mugėje? Apsisprendus dalyvauti mugėje ir iki jos pradžios likus 1 – 2 mėnesiams, reikėtų...

Kas sudaro rankdarbių kainą?

Tam tikrais atvejais atsiranda prieštaringumų tarp stipraus kūrėjo emocinio ryšio su rankdarbiais ir būtinybės įvertinti rankdarbius pinigais. Kartais tokie prieštaringumai nulemia, jog rankdarbiams nustatoma per didelė arba per maža kaina.

Kaip sudominti rankdarbių pirkėjus?

Klausykite pirkėjų. Klauskite jų nuomonės dėl naujų rankdarbių dizaino, išklausykite jų pageidavimus. Būkite kantrūs ir maloniai patarkite, padėkite visiems pirkėjams...

2011 m. spalio 30 d.

Megztas miestas, arba rankdarbių grafičių judėjimas (2 dalis)

Dizainas ir nuotrauka: Strickbombe

1-os dalies tęsinys. Straipsnis apie rankdarbių grafičių kūrėjus, jų kūrinius ir skelbiams idėjas.


Rankdarbių kūrėjų grupė „Savta Connection“ iš Tel Avivo siekia gražinti miestą: žmones liūdina apsilaupiusios sienos, nešvarios gatvės, šalti pastatai, o vienas geriausių būdų visa tai keisti – kurti rankdarbių grafičius. 
Nuotraukos ir dizainas: Savta Connection
„Streetcolor“ atstovai nusprendė, jog aptriušusias traukinio sėdynes galima pagražinti apmezgant. 

Nuotrauka ir dizainas: Streetcolor
Suzanne Tidwell miesto parko medžius ir lempų stulpus apdengė kylančios ir besileidžiančios saulės spalvų mezginiais. 

Dizainas ir nuotraukos: Suzanne Tidwell

Menininkė Crystal Gregory rankdarbiais siekia sušvelninti Niujorko miesto vaizdą: nertus kūrinius kabina ant tvorų ir vartų. 

Dizainas ir nuotraukos: Crystal Gregory
Prancūzė dailininkė Juliana Santacruz Herrera rankdarbiais uždangstė skylėtas Paryžiaus gatves. 


Grupė „Knitty Graffity“ iš Naujosios Zelandijos įvairiaspalviais mezginiais papuošė prieplaukos turėklus. Šiai veiklai buvo gautas leidimas. 

Dizainas ir nuotraukos: Knitty Graffity
Didžiojoje Britanijoje kurianti organizacija „Knit the City“ mezga įvairius rankdarbius ir palieka juos įvairiose Londono vietose. Savo veikla jie siekia suteikti spalvų ir šilumos įprastiems ir kasdieniškiems objektams mieste. 

Dizainas: KTC
Ir nebūtinai reikia dairytis į Vakarų valstybes, rankdarbių grafičių judėjimas jau labai arti – pastebėtas ir Latvijoje, Rygos senamiestyje. 

Nuotrauka: postsovietgraffiti.com
Galbūt mezginių grafičių pastebėjote ir Lietuvoje? Būtų smagu pamatyti, kaip miestus savo rankdarbiais sušildo Lietuvos kūrėjai. 

Vilija Butėnienė


Šaltiniai 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...