Kaip pristatyti save rankdarbių rinkoje?

Padidinti savo, kaip rankdarbių kūrėjo, žinomumą, galima 5 etapais. Vienas iš jų – nuolatiniai pranešimai apie jūsų kūrybą spaudoje. Priežasčių, kodėl apie jus turėtų parašyti žurnalistai, nemažai...

Kaip tinkamai aprašyti rankdarbį?

Geras rankdarbio aprašymas įtikina potencialius pirkėjus įsigyti rankdarbį. Jis ypač svarbus prekiaujant internete, kadangi elektroninės parduotuvės lankytojai neturi galimybės asmeniškai apžiūrėti rankdarbio.

Rankdarbių mugė: prieš ją ir jos metu

Kokius veiksmus atlikti, į ką atkreipti dėmesį dalyvaujant rankdarbių mugėje? Apsisprendus dalyvauti mugėje ir iki jos pradžios likus 1 – 2 mėnesiams, reikėtų...

Kas sudaro rankdarbių kainą?

Tam tikrais atvejais atsiranda prieštaringumų tarp stipraus kūrėjo emocinio ryšio su rankdarbiais ir būtinybės įvertinti rankdarbius pinigais. Kartais tokie prieštaringumai nulemia, jog rankdarbiams nustatoma per didelė arba per maža kaina.

Kaip sudominti rankdarbių pirkėjus?

Klausykite pirkėjų. Klauskite jų nuomonės dėl naujų rankdarbių dizaino, išklausykite jų pageidavimus. Būkite kantrūs ir maloniai patarkite, padėkite visiems pirkėjams...

2011 m. rugpjūčio 22 d.

Artėja svarbūs rankdarbių verslui renginiaiPirmąjį rugsėjo savaitgalį (2 – 4 dienomis) vyks tautodailininkų, amatininkų ir prekybininkų mugės Panevėžyje, Vilniuje ir Šiauliuose. Kadangi renginių data sutampa, greičiausiai reikės pasirinkti vieną iš jų. 

Panevėžio miesto šventė „Aukštaičių suktinis“ skiriama miesto 508-ajam gimtadieniui. Mugė „Aukštaičių kermošius“ atidaroma jau penktadienio, rugsėjo 2 d., vidurdienį. Rankdarbių kūrėjai kaip ir kasmet savo kūrinius pardavinės Kranto g. ir Senvagėje, pačiame miesto centre. Vaikų ir jaunimo darbų mugė vyks Laisvės aikštėje. Šeštadienį ir sekmadienį mugė pradės veikti nuo 10 valandos ryto ir joje pasižvalgyti bus galima iki pat vakaro sutemų. 

Panevėžio mugė, skirta miesto gimtadieniui, paprastai sulaukia nemažai lankytojų, jos metu vyksta įvairūs koncertai, demonstruojami senieji amatai, mokoma senųjų žaidimų, organizuojama šventinė eisena. Išsamią informaciją apie renginį galite rasti čia

Šiaulių miesto šventės „Šiaulių dienos 775“ metu amatų mugė veiks penktadienį, rugsėjo 2 d., ir šeštadienį, rugsėjo 3 d., nuo 10 valandos. Rankdarbių kūrėjai prekiaus pėsčiųjų bulvare, miesto centre. Šventės metu vyks įvairūs jaunimo ir liaudies ansamblių pasirodymai, organizuojama šventinė eisena, pasirodys žinomi Lietuvos atlikėjai, vyks lazerių ir fejerverkų šou. Visa Šiaulių miesto šventės programa pateikta čia.

Vilniuje vyksiančių Sostinės dienų 2011 metu Gedimino prospektas bus padalytas į kelias dalis ir kvies paskanauti saldumynų, pažiūrėti šokių ir meno kūrinių. Išsamiau apie šventę rašoma čia.

Tikėtina, jog šiais metais mugių lankytojų itin padaugės dėl Panevėžio miesto savivaldybės „Cido“ arenoje ir Šiaulių arenoje rugpjūčio 31 d. ir rugsėjo 1, 2, 4, 5 d. vyksiančio Europos vyrų krepšinio čempionato. Vilniuje šventės lankytojų netrūks dėl tiesiogines varžybų transliacijos dideliame ekrane Rotušės aikštėje. Dėl šių priežasčių rankdarbių pardavimas mugėse gali būti pelningesnis. 

Ar ketinate apsilankyti šiose mugėse? Ar jose prekiausite savo rankdarbiais?

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...