Kaip pristatyti save rankdarbių rinkoje?

Padidinti savo, kaip rankdarbių kūrėjo, žinomumą, galima 5 etapais. Vienas iš jų – nuolatiniai pranešimai apie jūsų kūrybą spaudoje. Priežasčių, kodėl apie jus turėtų parašyti žurnalistai, nemažai...

Kaip tinkamai aprašyti rankdarbį?

Geras rankdarbio aprašymas įtikina potencialius pirkėjus įsigyti rankdarbį. Jis ypač svarbus prekiaujant internete, kadangi elektroninės parduotuvės lankytojai neturi galimybės asmeniškai apžiūrėti rankdarbio.

Rankdarbių mugė: prieš ją ir jos metu

Kokius veiksmus atlikti, į ką atkreipti dėmesį dalyvaujant rankdarbių mugėje? Apsisprendus dalyvauti mugėje ir iki jos pradžios likus 1 – 2 mėnesiams, reikėtų...

Kas sudaro rankdarbių kainą?

Tam tikrais atvejais atsiranda prieštaringumų tarp stipraus kūrėjo emocinio ryšio su rankdarbiais ir būtinybės įvertinti rankdarbius pinigais. Kartais tokie prieštaringumai nulemia, jog rankdarbiams nustatoma per didelė arba per maža kaina.

Kaip sudominti rankdarbių pirkėjus?

Klausykite pirkėjų. Klauskite jų nuomonės dėl naujų rankdarbių dizaino, išklausykite jų pageidavimus. Būkite kantrūs ir maloniai patarkite, padėkite visiems pirkėjams...

2011 m. rugpjūčio 29 d.

8 dalykai, kurių nederėtų pamiršti populiarinant savo elektroninę rankdarbių parduotuvę


Būdų, kurie padeda populiarinti elektronines parduotuves, yra daug. Tačiau ne visi jie tinka rankdarbių verslui, ne visus verta taikyti dėl laiko stokos. Todėl pateikiami aštuoni reikšmingi dalykai, kurių derėtų nepamiršti. 

· Bendraukite savo srities pokalbiuose įvairiuose forumuose: diskutuokite ir teikite kitiems naudingus patarimus, neįžeidinėkite kitų dalyvių, tačiau, jei reikia, apginkite savo kūrinius.
· Forumų slapyvardyje pateikite nuorodą į savo elektroninę parduotuvę, tinklaraštį. 

· Organizuokite konkursus internete: savo interneto svetainėje, tinklaraštyje ir pan. Suteikite galimybę savo lankytojams laimėti jūsų rankdarbių. Laimėtus rankdarbius reikėtų perduoti kartu su informacija apie jūsų elektroninę parduotuvę (pavadinimu, nuoroda, trumpu aprašymu). 

· Apie naujus rankdarbius, nuolaidų kuponus, išpardavimą, šventėms skirtus rankdarbius praneškite savo gerbėjams „Facebook“, lankytojams „Twitter“, tinklaraščio skaitytojams, naujienlaiškio prenumeratoriams. 

· Paprašykite šeimos narių ir draugų į savo tinklaraščius, elektronines parduotuves ir interneto svetaines įtraukti nuorodą į jūsų elektroninę rankdarbių parduotuvę. Galbūt jie galėtų parašyti straipsnį apie jūsų kūrinius ir paskelbti savo lankytojams? Tiesa, vertėtų atkreipti dėmesį, ar šių žmonių interneto svetainėse lankosi jūsų tikslinė auditorija – žmonės, susidomėję jūsų rankdarbiais ir pasirengę jų pirkti. 

· Sukurkite trumpą mokomąjį vaizdelį apie rankdarbių kūrimą ir leiskite nemokamai jį peržiūrėti savo interneto svetainėje, „Facebook“, „Twitter“, tinklaraštyje. Būtinai nurodykite savo elektroninės parduotuvės adresą, kad susidomėjusieji galėtų apsilankyti jūsų interneto svetainėje ir apžiūrėti kūrinius. Kaip sukurti populiarų vaizdelį apie rankdarbį, sužinosite čia

· Daugelio rankdarbių tinklaraščių, interneto svetainių dizainas yra originalus, sukurtas pačių rankdarbių gamintojų, todėl verta dalyvauti svetainių dizaino konkursuose ir taip pristatyti savo kūrinius dar didesnei auditorijai. 

· Galbūt turite daug patirties, kurdami rankdarbius, daug minčių, kurios nebetelpa tinklaraštyje? Imkitės rašyti elektroninę knygą, susijusią su jūsų rankdarbiais! Be abejo, reikšmingus pavyzdžius, nuotraukas sudėkite iš savo interneto svetainės, švairiose vietose nurodykite savo elektroninės parduotuvės, tinklaraščio adresus. Leiskite šią knygą skaityti nemokamai, kad ją galėtų peržiūrėti kuo daugiau žmonių.Šaltinis


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...