Kaip pristatyti save rankdarbių rinkoje?

Padidinti savo, kaip rankdarbių kūrėjo, žinomumą, galima 5 etapais. Vienas iš jų – nuolatiniai pranešimai apie jūsų kūrybą spaudoje. Priežasčių, kodėl apie jus turėtų parašyti žurnalistai, nemažai...

Kaip tinkamai aprašyti rankdarbį?

Geras rankdarbio aprašymas įtikina potencialius pirkėjus įsigyti rankdarbį. Jis ypač svarbus prekiaujant internete, kadangi elektroninės parduotuvės lankytojai neturi galimybės asmeniškai apžiūrėti rankdarbio.

Rankdarbių mugė: prieš ją ir jos metu

Kokius veiksmus atlikti, į ką atkreipti dėmesį dalyvaujant rankdarbių mugėje? Apsisprendus dalyvauti mugėje ir iki jos pradžios likus 1 – 2 mėnesiams, reikėtų...

Kas sudaro rankdarbių kainą?

Tam tikrais atvejais atsiranda prieštaringumų tarp stipraus kūrėjo emocinio ryšio su rankdarbiais ir būtinybės įvertinti rankdarbius pinigais. Kartais tokie prieštaringumai nulemia, jog rankdarbiams nustatoma per didelė arba per maža kaina.

Kaip sudominti rankdarbių pirkėjus?

Klausykite pirkėjų. Klauskite jų nuomonės dėl naujų rankdarbių dizaino, išklausykite jų pageidavimus. Būkite kantrūs ir maloniai patarkite, padėkite visiems pirkėjams...

2011 m. birželio 15 d.

Rankdarbių kainų etiketės


Parduodant rankdarbius, rekomenduojama pateikti kainų etiketes. Jos turėtų būti kūrybiškos, kad sukurtų vientisą stilių su rankdarbiais. Maža kainų etiketė padeda pristatyti rankdarbių logotipą, pavadinimą. Etiketėje reikėtų pateikti interneto svetainės adresą. Tokios kainų etiketės pridedamos prie kiekvieno rankdarbio ir nusipirkus atiduodamos kartu, kad pirkėjai po kurio laiko vėl galėtų apžiūrėti rankdarbius jūsų interneto svetainėje.
Žemiau pateikiamos kelios idėjos, kaip galima pasigaminti kūrybiškų kainų etikečių.


Įmantri kainų etiketė su kutu.


Popierinė etiketė, pririšta siūlu.
Medžiaginės, odinės, persiūtos etiketės.

Etiketės su mielais priedais arba įvairių pavidalų, atkartojančios pačių rankdarbių formą.
Spalvotos etiketės su stilingais piešiniais ir derančiu priedu, kuris gali būti pridedamas kaip dovana, perkant rinkinį rankdarbių.


Kainų etiketė su nurodyta išsamia informacija apie rankdarbių gamintoją.


Etiketė su trumpu rankdarbio aprašymu.Siuvinėta kainų etiketė iš veltinio, deranti su rankdarbiais, kurių kainą ir žymi.


Vilija Butėnienė

Šaltinis


Tip 2. Set Your Craft Prices Right – and Use Tags to Increase Sales

1 komentaras:

Skaitytoja rašė...

Manau rankdarbiams iš tikrųjų reikia originalios krautuvėlės išvaizdos, bet ir etiketės, į kurią pažvelgus būtų galima ją atpažinti ir kitose parduotuvėse, kurios perpardavinėja tam tikrus gaminius. Etiketė - tai lyg antrasis rankdarbio veidas, daug pasakantis apie patį gamintoją.
Tačiau turiu pastebėjimą, kad vis daugiau įvairių drabužių gamintojų nori savo prekes pateikti kaip arba rankų darbo, arba bent sudaryti įspūdį, jog prekės yra vienetinės. Vadinasi, etiketė tikrai yra svarbus veiksnys pardavimo rinkoje :)

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...